Наш заклад  дошкільної  освіти «Віночок» – це чудові, енергійні,  добрі, розумні, веселі малята. Все, що ми робимо в нашому садочку – ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися.

Територія  обслуговування, закріплена  за  закладом  дошкільної  освіти:  Вул. Генерала Видригана З.П.,  пров. Донський, вул. Кримська (від вул. Генерала Видригана З.П. до вул. Чорноморської), вул. Шевченка (від вул. Кременчуцької до вул. Генерала  Видригана З.П.), пров. Інгульський, пров. Житомирський, пров. Уманський, вул. Чорноморська (від вул. Іллюші Кулика до вул. Університетської (40 років Жовтня), пров. 1-ий Бузький, пров. Спортивний, пров. Білозерський, вул. Пугачова (від  вул. Кременчуцької до вул. Генерала Видригана З.П.),   вул. М. Суботи (від вул. Іллюші Кулика до вул. Гагаріна),  пров. Молодіжний.

Набір дітей до ЗДО №67 на 2023-2024 навчальний рік.  Реєстрація  відбувається  за  гугл формою  https://docs.google.com/forms/d/1_pDf7EiZlqztAM-W1u_8uI80u-jA4ik0f1qhtAot9Fk/edit

1 ясельна (від 2 до 3 років) – 15  дітей

2 ясельна (від 2 до 3 років) – 15  дітей

1 садова  інклюзивна  (різновікова) – при  наявності  вільних  місць

2 садова (від 2 до 3 років) – при  наявності  вільних  місць

3 садова (від 3 до 4 років) – при  наявності  вільних  місць

4 садова інклюзивна (різновікова) – при  наявності  вільних  місць

5 садова (від 4 до 5 років) – при  наявності  вільних  місць

6 садова (від 5 до 6 років) – при  наявності  вільних  місць

логопедична 1 (від 5 до 6 років) – при  наявності  вільних  місць

логопедична 2 (від 4 до 5 років) – при  наявності  вільних  місць

логопедична 3 (від 5 до 6 років) – при  наявності  вільних  місць

логопедична 4 (від 4 до 5 років) – при  наявності  вільних  місць

ЗДО  розрахований на 181  місць

Сьогодні в дошкільному закладі функціонує 12 груп, з них 6  загального  розвитку  для дітей від 3 до 6 років; 2 групи для дітей від 2 до 3 років  та  4  групи  для  дітей  з  вадами  мовлення  віком  від  3  до  6 років.

У  ЗДО освітній  процес  здійснюється  українською  мовою.

З вересня 2013 року ми працюємо за базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина».

Режим  роботи  ЗДО:

П'ятиденний  робочий  тиждень  з 7.00 до 17.30.

Прийом  дітей  до  8.00

Вихідні: субота, неділя, святкові дні

Ми забезпечимо Вашій дитині:

• дотримання установленого режиму дня згідно з санітарними правилами та графіком роботи установи;
  • якісне гаряче 3 разове харчування;
  • збереження та зміцнення фізичного, психічного та   духовного здоров'я;
  • формування особистості дитини, сприяння   розвитку  її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду;
  • виховання любові до України, шанобливе ставлення до родини, батьків, повагу до народних традицій та звичаїв, рідної мови, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;
  • виконання вимог Базового компонента (програми) дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації  та   готовності  до  навчання  в  школі.

Дошкільній  заклад  поглиблено  працює  над  проблемою  забезпечення  диференційованого  підходу  в  організації  навчання  дітей  старшого  дошкільного  віку.  Для  дітей  з  підвищеним  музично-зображувальними  та  розумовими  здібностями  працюють  гуртки:  фольклорно-обрядової  дії,  художньо-зображувальної  діяльності  та  розумової  творчості.

ЗДО  надає  додаткові  послуги:   хореографія, англійська  мова

Головні приоритетні  напрямки роботи:

1. Охорона життя та зміцнення здоров'я дитини
  2. Індивідуалізація навчання та виховання
  3. Корекція вад звуковимови
  4. Забезпечення наступності у діяльності дитячого садка і школи
  5. Розвиток граматичної будови мовлення
  6. Формування основ безпечної життєдіяльності  дитини

Проблема:

• Продовжувати роботу над розвитком інтелектуальної сфери дитини через мовленнєве спілкування у дошкільному закладі та сім'ї.
  • Життєва компетентність дошкільника - важлива передумова його особистісного ставлення.

Завдання  дитячого  закладу:

• Забезпечення максимальної мовленнєвої активності дітей через ігрову діяльність
  • Виховання, навчання дітей дошкільного віку, підготовка їх до школи
  • Активізація роботи по формуванню основ безпечної життєдіяльності у дітей дошкільного віку

Основні напрямки роботи по логопедії

• Корекція вад звуковимови
  •  Розвиток лексико-граматичної будови мовлення
  • Розвиток зв'язного  мовлення

Кожного ранку наш дитячий садок гостинно розчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей життю у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.